Yahoo Romania Căutare pe Web

1. On-line.IPB [1.1.44]

2. Cumpara PIX IPB 1.00MM ALBASTRU PE140A-S online de la ipb.ro la pret avantajos. Livrare Rapida! Drept de retur in 10-30 de zile.

3. Acum 3 zile · Spania - Anglia 2-1, în finala EURO 2024. După o primă repriză echilibrată, Spania a deschis scorul prin Nico Williams, în minutul 46. Egalarea a venit în minutul 73, când Cold Palmer, introdus de doar trei minute pe teren, a reușit un gol spectaculos cu o ”torpilă” de la distanță.

4. 5 iun. 2024 · IPB Mobile Application to access On-Line.IPB.

5. 8 sept. 2023 · Serviços On line: Candidaturas - candidaturas.ipb.pt ou via CTT. Serviços para estudantes do IPB - http://online.ipb.pt. Serviços ao Balcão – Marcação Prévia obrigatória. Para candidatos externos – através do telefone 273 330 850.

6. Acum 3 zile · Finala EURO 2024 | Spania – Anglia 2-1. Final! Spania – Anglia 2-1! Spaniolii au devenit campioni europeni, la o distanţă de 12 ani după ultimul european cucerit. Min. 89: Ocazie Anglia! Dani Olmo a respins de pe linia porţii lovitura de cap a lui Declan Rice! Min. 87: Spania – Anglia 2-1! Oyarzabal a dat lovitura şi a dus-o pe ...

7. Acum 1 zi · BUCUREŞTI, (16.07.2024, 22:39) Rafael Hekman. FCSB s-a distrat cu adversarii şi la returul cu Virtus: 11-1 la general. FCSB a trecut fără emoţii de primul tur preliminar al Ligii Campionilor, învingând cu 11-1 în dubla manşă împotriva sanmarinezilor de la Virtus. Marţi seara, campioana României a câştigat manşa retur cu 4-0.