Yahoo Romania Căutare pe Web

1. 26 iun. 2024 · În vârstă de 40 de ani, Siebert a mai condus la acest Campionat European partida dintre Georgia și Cehia, terminată într-o remiză, scor 1-1. Slovacia - România LIVE TEXT, miercuri, ora 19:00, pe digisport.ro | Echipele probabile: Slovacia: Dúbravka - Pekarík, Vavro, Škriniar, Hancko - Kucka, Lobotka, Duda - Schranz, Boženík, Haraslín

2. 9 iul. 2024 · Prima partidă cu adevărat dificilă pentru spanioli a fost cea din sferturi, în care au învins chiar gazdă, Germania, la capătul unui duel decis în prelungiri. După un 1-1 la înregistrat la finalul celor 90 de minute, Spania a dat lovitura în minutul 119 al disputei cu nemții, mulțumită unui gol înscris de nou-intratul Mikel Merino.

3. 26 iun. 2024 · La fel ca în urmă cu treizeci de ani, România a câștigat o grupă de turneu final. EURO 2024 e în direct și în exclusivitate la PRO TV, Pro Arena și pe VOYO.

4. 26 iun. 2024 · România a scris istorie după meciul cu Slovacia, scor 1-1, din ultima etapă a Grupei E de la EURO 2024. “Tricolorii” s-au calificat în optimile turneului final din Germania și nu oricum, ci de pe primul loc, o performanță extraordinară pentru țara noastră.

5. 4 iul. 2024 · S-a redeschis cazul România - Slovacia, 1-1, de la EURO 2024: „Blat! Îți aduc martori. Stăteau pe teren”. Comparația cu Valencia - Manchester United. FOTO: Fanatik. România – Slovacia 1-1, meciul din ultima etapă a Grupei E, a fost suspectat de blat.

6. 2 iul. 2024 · Atunci, la Constanța, România s-a impus cu 1-0 prin golul marcat de Dorin Goian. În rest, Țările de Jos au câștigat de 10 ori, iar 3 partide s-au încheiat la egalitate. Diferența de goluri este covârșitoare în favoarea olandezilor: 29-3.

7. 26 iun. 2024 · Echipa națională de fotbal a României s-a calificat, miercuri, în optimile de finală ale EURO 2024. În ultimul meci pe care l-au disputat în Grupa E, "tricolorii" au remizat, scor 1-1, la Frankfurt, în compania Slovaciei.